veterinární klinika
veterinární klinika
veterinární klinika

O nás

M – Veterinární klinika byla založena v roce 2003 MVDr. Miroslavem Skaličkou, který se v oboru veterinární medicíny pohybuje již 25 let. Klinika se během několika málo let svého působení úspěšně zavedla, o čemž svědčí více než 4000 klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

Jsme moderním a prostorným zařízením, které poskytuje kompletní péči pro malá zvířata podloženou výborným technickým zázemím a dlouholetou praxí našich lékařů. Veterinární provozovna se nachází v samostatné budově blízko hlavní komunikace mezi Zlínem a Otrokovicemi ve Zlíně - Malenovicích. Součástí komplexu je parkoviště vyhrazené pro klienty.

Vnitřní prostory jsou rozděleny na čekárnu a recepci s prodejnou, na dvě ordinace, operační sál, laboratoř, RTG místnost, hospitalizaci a zázemí. Díky těmto větším a modernějším prostorům se nám podařilo zkvalitnit naše služby a zpříjemnit tak návštěvy našich klientů.

Cíle


Tím ovšem naše cíle nekončí. Naší snahou je neustále rozvíjet služby pro klienty, zlepšit jejich dostupnost pro všechny, zlepšovat komunikaci a vstřícný přístup a rozšiřovat míru odbornosti v oblasti veterinární medicíny malých zvířat kontinuálním vzděláváním našeho personálu.

Copyright Veterinární klinika a Veterinární ordinace Tvorba loga | Barové židle | depilace | Links | Design by Reklamní agentura Brno BRAINWAVE © 2011